با ما ارتباط برقرار کن

دیجیتال مارکتینگ

هفت مثال از دیجیتال مارکتینگ موفق

منتشر شده

روی

در دنیای امروزه، دیجیتال مارکتینگ تجارتی بزرگ محسوب میشود که به شما اجازه میدهد جنبه ای از کسب و کار خود را نشان دهید که تا قبل از ورود دیجیتال مارکتینگ، مشتریان قادر به دیدن آن نبودند. یک استراتژی دیجیتال موفق فقط به تولید محتوا محدود نمیشود بلکه باید اطمینان داشته باشید محتوایی تولید میکنید که به دست مشتریان مربوط به همان محتوا میرسد. شاید شما تیم خوبی برای ایجاد کمپین ها با محتواهایی داشته باشید که بتوانند در اینترنت سر و صدا ایجاد کنند اما اگر تیمتان نتواند کمپین ها و محتوا ها را به خوبی در اینترنت نشان دهد کل تلاشتان بیهوده خواهد بود. در این جا هفت مثال از دیجیتال مارکتینگ موفق را به شما نشان میدهیم:

 

 

#EducateTheGirlChild

کارخانه ی نستله ی هندوستان در روز معلم با هدف فراهم کردن تحصیلات اولیه برای دختربچه های محروم، با پروژه Nanhi Kali همکاری کرد. آنها یک فیلم دیجیتال تاثیرگذار بعلاوه ی محتوای بصری آموزنده ساختند و آن را به منظور آگاهی مردم منتشر کردند. همچنین از پریسکوپ توییتر برای پخش زنده ی ملاقات با دختران Nanhi Kali استفاده کردند.

#NamakKeWaastey

نمک تاتا (Tata Salt) یکی از اسپانسر های کشور هند در المپیک ریو ۲۰۱۶ بود. در این مدت، این برند از هشتگ مذبور برای افتخار، معرفی و تکریم ورزشکاران استفاده کرد. آنها داستان چهار تن از ورزشکارانی را که در المپیک شرکت میکردند را برای مردم دنیا تعریف کردند، داستانهایی که به زیبایی نشان دادند این ورزشکاران چه مسیری را طی کرده اند تا به این مرحله از زندگیشان برسند.

#SmileMoreForAGoodDay

شرکت Britannia Good Day، کمپین “لبخند برای روز خوب” را با حضور بازیگر هندی “دیپیکا پادوکونه” به راه انداخت تا پیام ساده اما مهمِ بیشتر لبخند زدن را به گوش مردم برساند. این شرکت بوسیله ی نفوذ در اجتماع کلمه ی کلیدی خود را سر زبان ها انداخت و بانی روش جدیدی برای تبلیغات شد.

Kurkure Family Express  

شرکت Kurkure اولین سفر با قطار غذا در هند را به منظور پیوند با خانواده های هند آغاز کرد. آنها در یک سفر ۸ روزه در هند میزبان ۴۰ خانواده شدند. دو آشپز معروف هم حضور داشتند که در سرگرم کردن مردم تاثیر زیادی داشتند. تیم دیجیتال هم برای پخش آنلاین سفر برای طرفداران دیجیتال، همواره آنهارا همراهی میکرد.

#DellAntiRoteDay

کارخانه ی Dell هندوستان روش جدیدی برای ریشه کردن کردن “یادگیری رباتی” از سیستم آموزشی ابداع کرد. این شرکت روز دهم ژوان ۲۰۱۶ را روز ضد یادگیری رباتی نامگذاری کرد و با استفاده از یک میکرو پورتال و فیلم دیجیتال آن را برگزار کرد و مردم را از خطرات این نوع یادگیری آگاه کرد.

#BrewedTheHardWay

کمپانی Budweiser برای بهبود بخش ارتباط با مشتریان جوان خود، سری فیلم هایی دیجیتال از جوانان پرشور موفق ساخت که راه سختی را برای رسیدن به جایگاهشان طی کرده اند. از جمله طراح مد Masaba Gupta و یا آهنگسازی به نام Sahej Bakshi، که هرکدام از آنها ارزش های آزادی و جاه طلبی را به روش خود بیان کردند.

#KeepItPersonal

شرکت تامین امنیت Godrej برای معرفی اولین قفل های شخصی، از شوخ طبعی در محتوای شبکه های اجتماعی اش استفاده کرد. تیم دیجیتال این شرکت تبلیغاتش را در قالب GIFها و تصاویری ارایه داد که دلایل قانع کننده ای برای خرید قفل ها به مشتری میدادند.

هفت کمپین بالا مثال هایی از دیجیتال مارکتینگ موفق بودند. برای راه اندازی کمپین خود این مثال هارا به یاد داشته باشید و مطمئن باشید که موفقیت بزرگ از آن شما خواهد بود.

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آگهی

آگهی

    Trending